Elektřina

Za dvě minuty získáte srovnání cen elektřiny od různých dodavatelů. Navíc vám pomůžeme s posouzením dalších důležitých parametrů nabídky.

Porovnat dodavatele elektřiny

Proč právě s námi?

  • Nejnovější ceníky dodavatelů elektřiny
  • Srovnání nejen dle ceny
  • Největší srovnávač v České republice

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte základní údaje.
  2. Ihned online připravíme srovnání a doporučíme nastavení optimálního finančního produktu přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Vybrat kalkulačku
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali více než 44 500 finančních produktů.

Změnou dodavatele elektřiny můžete ušetřit nemalé peníze. Žádejte smlouvu na dobu neurčitou, bonusy a slevy, očekávejte lepší zákaznický servis. S porovnáním všech důležitých parametrů jednotlivých dodavatelů energií, vám rádi pomůžeme.

Najděte si levnějšího dodavatele elektřiny

Pomůžeme Vám srovnat ceny více než 50 dodavatelů elektřiny na jednom místě a ukážeme Vám s kým můžete ušetřit. Výběrem vhodného dodavatele elektřiny můžete ročně ušetřit i tisíce korun.

Porovnáváme všechny důležité dodavatele

Kdo jsme

Projekt Ušetři.aktuálně.cz rozšiřuje služby čtenářům Aktuálně.cz o zprostředkování finančních produktů. Při jeho realizaci se spojili mediální skupina Economia, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na bezplatné telefonní lince 800 63 63 63 nebo na e-mailu usetri@aktualne.cz.